Poletje in počitnice so spet tu! In z njimi poletne delavnice v KUD-u!!!

Tudi letos bodo vsak petek v juliju in avgustu (od vključno 8. 7. naprej) v Kulturnem domu Dolsko potekale zabavne ustvarjalne delavnice, ki jih organiziramo člani KUD-a Dolsko, brezplačno udeležbo pa je s kritjem materialnih stroškov zagotovila Občina Dol pri Ljubljani. Lansko leto smo se za takšen način zagotavljanja kakovostnih prostočasnih dejavnosti odločili prvič. Da je bil projekt uspešen, kaže tudi število mladih članov, ki so z nami ostali še po koncu poletja. V enem letu smo se dodobra spoznali in skupaj ustvarili kar zajeten "portfolio".
Letos medse vabimo nove navdušence nad umetnostjo, kulturo in zabavo. Pridružijo se nam lahko vsi, stari od 9 do 16 let, ki bi radi stopili na oder, peli, žonglirali, se naučili nastopanja in osnov gledališke igre. Pridružite se nam v petek, 8. 7. ob 17. uri v Kulturnem domu Dolsko. V treh urah, kolikor bo trajalo prvo srečanje (in tudi vsa nadaljnja), se bomo predstavili in vam na kratko pokazali, kaj vse smo počeli lansko leto in kaj bomo ob naših petkovih druženjih počeli letos.

Zabavajte se z nami!

Obvezne so prijave na e-naslov kud.dolsko@gmail.com ali po telefonu na št. 031 339 436!

Brezplačno udeležbo so zagotovili prostovoljci iz KUD-a Dolsko in Občina Dol pri Ljubljani s finančno podporo.